Váš košík obsahuje
0položek
o celkové hodnotě
0,00 
  • Zobrazit

O společnosti


5.10.2008- 2014
O společnosti ODEL LABORATORIES, s.r.o.

Vážení zákazníci,
děkujeme Vám za návštěvu stránek specializovaného obchodu DOMACI-PEDIKURA.cz s přístroji na pedikúru, nástroji, přípravky a vybavením na domácí pedikúru.


Díky Vaši spokojenosti jsme obdrželi 27. 6. 2011 prestižní certifikát ,,Ověřeno zákazníky". na náš první obchod PROFI-PEDIKURA.cz. Recenze na náš obchod mohou psát pouze ověření zákazníci, tím je zajištěna jistota a pravdivost recenzí. Hodnocení lze učinit vyplněním a odesláním dotazníku do HEUREKY, který zákazníkům přijde vždy po nákupu, více ZDE. Děkujeme také za rezence na zbozi.cz. Doporučujeme vždy před nákupem porovnat s konkurencí!

Jsme společnost, která se věnuje oborům PEDIKÚRA a  MANIKÚRA profesionálně a aktivně již několik let. Začali jsme před 14 lety, nejprve jako fyzická osoba a v roce 2008 jsme založili současnou společnost ODEL LABORATORIES, s.r.o. / www.PROFI-PEDIKURA.cz.

Podnikání v oborech PEDIKÚRA a MANIKÚRA bereme vážně. Naším cílem je nabízet kvalitní, vyzkoušené profesionální nástroje, příslušenství, pomůcky a vybavení za rozumné ceny. Vždy se snažíme uspokojit naše zákazníky odborným poradenstvím, rychlostí dodávek, garancí bezpečného nákupu a možností získat na našich stránkách mnoho informací z oboru PEDIKÚRA. To vše vždy s přátelským přístupem při každém našem kontaktu.

   


Naše činnost nekončí provozováním specializovaného velkoobchodu obchodu na pedikúru, poskytováním poradenství, zajišťováním vybavování pedikérských salónů a ordinací, ale také provozováním nového profesionálně zařízeného tréninkového centra ACADEMIA PROFI-PEDIKURA.CZ, kde se pod vedením zkušených lektorů mohou pedikérky/pedikéři seznámit s nejnovějšími metodami, postupy, nástroji a přístroji.
 


V roce 2012 jsme založili na FACEBOOKU PORADNU PROFI-PEDIKURA.CZ. Tyto stránky se věnují poskytováním informací a poradenství z oboru PEDIKÚRA všem pedikérkám a pedikérům, kteří hledají nejvhodnější a nejnovější metody z oblasti péče o nohy a nehty. Hlavním účelem je vytvoření prostoru pro smysluplnou komunikaci s ostatními uživateli z oboru.
 
Kromě poradny na Facebooku  poskytujeme našim zákazníkům mnoho dalších informací na našich specializovaných informačních webových portálech: www.lecba-nehtu.cz - věnuje se nehtovým šponám -  PODOPHARM,  podofix, COMBIped a zarostlým nehtům - PLICA PROTECT , www.hadewe.cz  je o podologických přístrojích na pedikúru, www.credo-solingen.cz se zaměřují na manikúry, nástroje a pomůcky, které pomáhají při péči o tělo,www.PETER-BAUSCH.cz je portál s německými bruskami na nehty, elektrickými pedikúrami a kosmetickými sety pro domácí použití.

Aktivně již několik let se zúčastňujeme a navštěvujeme nejzajímavější domácí a zahraniční veletrhy zaměřené na naše obory, to proto, abychom mohli vždy nabízet nejnovější postupy, přípravky a přístroje atd. Naši společnost pravidelně prezentujeme na veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE.

Rozhodli jsme se podporovat obor PEDIKÚRA, který je bohužel u nás stále opomíjen. Již třetím rokem jsme byli hlavním sponzorem Mistrovství ČR v profesionální pedikúře PROFI PEDICURE CUP 2012, 2013, 2014 a na Slovensku jsme podpořili hodnotnými cenami soutěž -  BEAUTY FOOT SLOVAKIA 2015.

Vítězce 4 . Mistrovství ČR v profesionální pedikúře - Profi Pedicure Cup 2014 fotografie vlevo jsme předali 5.4.2014 hlavní výhru přístroj hadewe ZELOS Light a další ceny.

Vítězka 3. Mistrovství ČR v profesionální pedikúře - vyhrála přístroj hadewe Helius Light. Vítězka v ročníku 2012 získala jako první cenu přístroj hadewe Helius 40.

Důkazem, že nabízíme velmi kvalitní a profesionální produkty je získaní již pěti ocěnění, které jsme obdrželi. V roce 2012 za přístroj na pedikúru hadewe Helius Light v kategorii inovativní přístroj veletrhu, na jaře 2013 za nehtové špony COMBIped v kategorii inovativní metoda a na ponzim 2013 za pracovné oděvy VENA v kategorii inovativní produkt veletrhu. V roce 214 jsme získali ocenění pro PLICA Protect - Hight Quality Product a ocenění TOP SELLER 2014 od spol.hadewe GmbH za prodeje přístrojů hadewe.

V České a Slovenské republice exkluzívně zastupujeme několik značek od předních světových výrobců: hadeweCredo Solingen, VENA, PODOPHARM, PLICA Protect, FUSSPUNKT, SANAMED, PEDICE,  PETER BAUSCH, dále obchodně zastupujeme podofix, COMBIped, Busch Instrument, ERKODENT, daylights, Naturalight, KELLER atd.

Těšíme se na spolupráci a velmi děkujeme za projevenou důvěru.                                                         
Kateřina Vykydalová a tým společnosti  ODEL LABORATORIES, s.r.o.
  


KATEGORIE
Máte nápad, připomínku, či vzkaz? Napište nám!
Akční nabídka
Nejprodávanější

Provozováno na systému ShopCentrik

Copyright © 2015 DOMACI-PEDIKURA.cz specialista na domaci pedikúru, brusky na pedikúru, manikúry Solingen

statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Rozumím.Více informací